تلفن:
چین ضایعات فلزی بلرس، کشاورزی سازنده
Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd

سازنده حرفه ای از هلیکوپتر برش فلز

قابل حمل فلزی بلرنجر، قیچی آلیاژاتور، بلبرینگ برش قراضه

خانه

Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd

جیانگ سو Wanshida هیدرولیک ماشین آلات شرکت، با مسئولیت محدود (از JIANGYIN Merceko شرکت تجارت بین المللی، آموزشی ویبولیتین) شرکت مشهور در صنعت ماشین آلات بازیافت، و تخصصی در تولید از balers فلزی، قیچی فلزی، از balers ماشین، قیچی دستگاه بسته بندی علوفه، ضایعات فلزی ماشین آلات خاک زغال قالبی، سست است دستگاه بسته بندی علوفه مواد، دستگاه رنده فلز و سایر ماشین آلات هیدرولیک در چین، و همچنین در آسیا.
ما با ارائه هر دو طراحی استاندارد و سفارشی در طیف وسیعی از دستگاه های مختلف. آنها به طور گسترده ای در صنایع ذوب فلز، پارچه و لباس، فیبر، کاغذ سازی، بازیافت زباله، خودرو، پردازش فلز و غیره اعمال می شود. محصولات ما هستند و تنها در بیش از 30 استان و شهرستانها در بازارهای داخلی نیست، اما محبوب در بیش از 70 کشور و مناطق در سراسر جهان مانند شرق اروپا، غرب اروپا، شرق میانه، آفریقا، آسیای جنوبی، جنوب شرقی فروخته نیز آسیا، اقیانوسیه، شمال امریکا و جنوب امریکا و غیره
جیانگ سو Wanshida هیدرولیک ماشین آلات شرکت، با مسئولیت محدود در سال 1985 تاسیس شد، و ما اولین مجموعه از دستگاه بسته بندی علوفه فلز هیدرولیک در داخلی در همان سال تحقیق و تولید.
به منظور بزرگ بازار خارج از کشور و بهبود "Wanshida" نام تجاری ما، ما به خصوص تاسیس شرکت تجاری ما ------- Jiangyin و Merceko شرکت تجارت بین المللی، آموزشی ویبولیتین
ما همیشه بهبود سیستم مدیریت کیفیت ما است. 2008 سیستم مدیریت کیفیت و صدور گواهینامه CE: و ما گواهی ISO 9001 به تصویب.
به دنبال به جلو به آینده، Merceko انتظار به همکاری با شما برای دستاوردهای بیشتر است.
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : WANSHIDA

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 7,500,000.00-8,000,000.00

سال تاسیس : 1985

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

Wanshida ماشین آلات هیدرولیک متخصص در تولید انبوه ماشین آلات هیدرولیک. گذشته از تجهیزات تولید و بازرسی پیشرفته، ما استفاده از فن آوری های داخلی پیشرو به طراحی و ساخت دستگاه بسته بندی علوفه آهن قراضه، دستگاه بسته بندی علوفه غیر فلزی، برش فلز هیدرولیک، ضایعات خاک زغال قالبی فلز پرس و سایر محصولات.

با توجه به خواسته های مشتریان، تجهیزات هیدرولیک غیر استاندارد از نوع خاص می تواند سفارشی. تجهیزات ما این است که به طور گسترده ای در ذوب فلز، پارچه و لباس، الیاف شیمیایی، کاغذ، بازیافت زباله، استفاده از منابع تجدید پذیر، پردازش فلز و سایر صنایع استفاده می شود.

تاریخ توسعه

1. در سال 1985، دولت متعلق به Zhouzhuang ماشین آلات کارخانه تاسیس شد و اولین داخلی دستگاه بسته بندی علوفه آهن قراضه توسعه داده شد.

2. در سال 1995، از JIANGYIN Zhouzhuang عمومی هیدرولیک ماشین آلات کارخانه تاسیس شد.

3. در سال 2002، این شرکت به عنوان ماشین آلات از JIANGYIN Wanshida هیدرولیک شرکت، آموزشی ویبولیتین تغییر نام داد

4. در سال 2004، سنگ شکن سیلندر ایجاد شد و رو به دریافت مجوز طرح ثبت اختراع.

5. در سال 2005، ما گواهی سودمند مدل ثبت اختراع برای سیلندر سنگ شکن دست آمده است.

6. در سال 2006، ما مدیریت کیفیت گواهینامه سیستم ISO9001 و گواهی CE از اتحادیه اروپا انجام شده است.

7. در سال 2010، این شرکت نام خود به عنوان جیانگ سو Wanshida هیدرولیک ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین با افزایش مقیاس تغییر کرده است.

8. در سال 2011، ما در گذشته ISO14000 9. در سال 2012، به منظور انطباق با خواسته های بازار، ما ساخته شده کارخانه استاندارد جدید و خروجی سالانه افزایش یافته است.

9. در سال 2012، به منظور انطباق با خواسته های بازار، ما کارخانه استاندارد جدید و خروجی سالانه افزایش buit.

10. در سال 2013، ما راه اندازی دفتر در از Jieyang از گوانگژو.

11. در سال 2014، از JIANGYIN Merceko شرکت تجارت بین المللی، آموزشی ویبولیتین تشکیل شده بود به گسترش کسب و کار در خارج از کشور.

12. در سال 2006 تا 2012، ما است.مشاهده پی در پی به عنوان AAA رتبه بندی اعتباری شرکت توسط جیانگ سو شرق دور بین المللی ارزیابی و مشاوره، با مسئولیت محدود، AAA شرکت در سطح "بزرگداشت قرارداد و حفظ Promist" توسط وکسی دولت، واحد عضو از چین اهدا ماشین آلات سنگین انجمن صنعت، صداقت بسیار عالی و تظاهرات واحد حمایت از حقوق استان جیانگ سو، کیفیت و اعتبار تضمین واحد، و غیره

خدمات شرکت

مجموعه ای کامل از خدمات با ملاحظه به مشتریان محترم ما خواهد شد قبل از عرضه، در طول و پس از خرید.

قبل از خرید، مشتریان می توانند از راهنمایی و پیشنهادات در مورد ماشین آلات صحیح از پرسنل فنی اختصاص داده شده ما و فروشندگان به دست آورد. ماشین آلات خاص را می توان عنوان سفارشی مورد نیاز تا اطمینان مشتریان برای دریافت محصولات رضایت بخش و مقرون به صرفه.

پس از سفارش تایید شده است، ما را به مسائل بقیه برای مشتریان مقابله با. آرایش تولید خواهد شد در اسرع وقت حل و فصل. به طور کلی، چرخه تولید برای 35 روز کاری طول می کشد. از دستگاه های بزرگ کوچک نیاز حدود دو ماه. در طول تولید، فروشندگان ما مشتریان از برنامه تولید در زمان واقعی با ارسال تصاویر در محل تولید اطلاع.

به عنوان تولید به پایان رسید، تصاویری از ماشین به پایان رسید را به مشتریان، که می تواند از دلایل نامطلوب در هر زمان را به جلو ارسال می شود. پیشنهادات مشتریان را به دقت قابل قبول است. ما هرگز متوقف خواهد شد اصلاح محصول به عنوان مورد نیاز تا زمانی که مشتریان با آن رضایت. مشتریان به کارخانه ما برای بازرسی محصولات و ارائه راهنمایی انتظار می رود. پس از تایید از محصولات، ما خانه حمل و نقل برای تحویل تماس خواهد گرفت. تمام مدارک اصلی تحویل خواهد شد در زمان، که مناسب برای مشتریان انتخاب کنید تا به موقع محصولات ارسال می شود.

هنگامی که مشتریان دریافت محصولات، تکنسین های ما خواهد شد به کارخانه مشتریان برای نصب و راه اندازی، اشکال زدایی از ماشین آلات اختصاص داده است. آنها درس آموزش، راهنمایی برای تعمیر و نگهداری روزانه و مراقبت از دستگاه، و همچنین راه حل برای مشکلات مشترک و غیره. گونه مسائل در مورد دستگاه مورد استفاده می تواند به ما با ارسال ایمیل یا تماس تحویل داده است. ما تلاش برای حل مشکلات برای کاربران با بیشترین سرعت ممکن.

همه از دستگاه های ما برای یک سال تضمین و دوره گارانتی می توان با توجه به خواسته های مشتریان افزایش یافته است. اگر دستگاه توسط مردان در این دوره آسیب دیده، قطعات یدکی در قیمت خواهد شد پس از تایید شکست را از طریق عکس عرضه می شود. اگر آن را انسان ساخته شده آسیب نیست، ما رایگان لوازم جانبی برای جایگزینی را ارائه دهد. در طول مدت گارانتی، ما ارائه می دهیم نگهداری دائمی برای محصولات. ما فقط شارژ قطعات یدکی آسیب دیده در قیمت.

ما اختصاص داده شده به ارائه حرفه ای، کیفیت و محصولات رضایت بخش برای مشتریان است. خدمات به مشتریان است که هسته اصلی کسب و کار ما است.

شرکت تیم

تیم ما

ما یک تیم تعیین می کند، تلاش برای تعالی، به آرامی رو به فرصت ها و چالش و تداوم در امر کاوش انقلاب و ایجاد.

ما یک تیم با تجربه و حرفه ای و کارآمد، پر از خواسته به خودمان تجاوز. ما صادقانه انجام مسئولیت و وظایف ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

ماموریت شرکت

را دستگاه هیدرولیک Wanshida ما را وارد کنید به هر گوشه ای از جهان

که همه مشتریان شود دستگاه Wanshida هیدرولیک ما

اجازه دهید ما تبدیل شدن به رهبر در صنعت هیدرولیک

فرهنگ سازمانی

برای تبدیل شدن به کارکنان کلاس اول، ایجاد محصولات کلاس اول، ایجاد کسب و کار کلاس اول

تقویت مدیریت، بهبود خدمات، نام تجاری، کیفیت اولین

ایمان بر اساس، نوآوری، توسعه مشترک

Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd
تلفن:86-135-84177887
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب ضایعات فلزی بلرس، کشاورزی تامین کننده. © 2016 - 2020 scrap-metalbaler.com. All Rights Reserved.